Sonunda bu da oldu. Uzun süre boyunca yapmayı reddettiğim blog açma ve içerik üretme işine girdim. Normalde blog yapıp içerik üretmek çok büyük bir emek ister diye bunu yapmak istemiyordum. Ancak kaygılarım ve paylaşma arzum, sonunda tembelliğime karşı büyük bir zafer kazandı.

“Blog açmak için biraz geç kalmadın mı? Senin yaptığın işi yapmış bir sürü kişi var, çoğunlukla aynı şeylerden bahsedeceksin!” diyecekler olacaktır ve dürüst olmak gerekirse, çoğunlukla haklısınız. Geek kültürü hakkında içerik üreten çok kişi var. “Frp nedir?” sorusunu cevaplamış çok kişi varken benim bunları yapmam biraz tekrara düşecek gibi görünebilir. Ancak ben daha farklı içerikler üretmeye çalışacağım, daha farklı kaygılar ile yazacağım, daha farklı düşünceler sunmayı deneyeceğim. Var olan blogların çoğunu ben de takip ediyorum, ve ettiklerimi cidden saygı ve hayranlık ile takip ediyorum. Daha farklı konular konuşacağıma emin olmasam bu blogu açmazdım.

Tabii burada tek başımıza değiliz. Benim dışımda da içerik üretmeye hazır insanlar da bu blogda çalışacklar. Yazarlar ve Editörlerin yanında, çok önemli bir bir grup daha var. Onlar da siz, okuyucularsınız. Sizin için varız, ve sizinle varolabiliriz. Ve umarız ki sizi memnun edebiliriz!